Home

blestem organiza adverb cel mai bun gimnast roman la inele din romania floareasoarelui Repera cu precizie format

Echipa masculină a României s-a calificat la Campionatele Mondiale! Gabriel  Burtănete, în formă excelentă | Sport.ro
Echipa masculină a României s-a calificat la Campionatele Mondiale! Gabriel Burtănete, în formă excelentă | Sport.ro

Cei care au atins aurul » Gimnastica masculină românească are șase campioni  europeni: Koczi a fost ultimul!
Cei care au atins aurul » Gimnastica masculină românească are șase campioni europeni: Koczi a fost ultimul!

Gimnastică / România are doi sportivi în finalele de la Europene

Drăgulescu, Campion Mondial la sol!**

CE Gimnastică artistică: Marian Drăgulescu şi Răzvan Marc, în finalele de  la sărituri şi inele - HotNews.ro
CE Gimnastică artistică: Marian Drăgulescu şi Răzvan Marc, în finalele de la sărituri şi inele - HotNews.ro

Gimnastică artistică: Andrei Muntean, locul 4 la inele, la Cupa Mondială de  la Doha
Gimnastică artistică: Andrei Muntean, locul 4 la inele, la Cupa Mondială de la Doha

SPORTIVI DE LEGENDĂ: Gimnastul român Dan Grecu, ''stăpânul inelelor'' |  AGERPRES • Actualizează lumea.
SPORTIVI DE LEGENDĂ: Gimnastul român Dan Grecu, ''stăpânul inelelor'' | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO - INTERVIU EVENIMENT cu un star al gimnasticii. A antrenat cu Nadia  și a fost arbitrat de Dan Grecu. "Pe Drăgulescu îl aștept la Sofia, iar  Izbașa sper să revină"
VIDEO - INTERVIU EVENIMENT cu un star al gimnasticii. A antrenat cu Nadia și a fost arbitrat de Dan Grecu. "Pe Drăgulescu îl aștept la Sofia, iar Izbașa sper să revină"

Federatia Romana de Gimnastica على LinkedIn: Începe sezonul Cupelor  Mondiale! 3 luni, 4 oraşe (Cottbus, Doha, Baku şi…
Federatia Romana de Gimnastica على LinkedIn: Începe sezonul Cupelor Mondiale! 3 luni, 4 oraşe (Cottbus, Doha, Baku şi…

Marian Dragulescu, primul roman calificat intr-o finala la Campionatul  Mondial! | Sportivity.ro
Marian Dragulescu, primul roman calificat intr-o finala la Campionatul Mondial! | Sportivity.ro

România Va Fi Reprezentată De Cinci Gimnaști La Cupa Mondială De La Koper |  Libertatea
România Va Fi Reprezentată De Cinci Gimnaști La Cupa Mondială De La Koper | Libertatea

Povestea lui Robert Stănescu, gimnastul român care a ales să concureze  pentru Canada. E antrenat de soție și conduce o academie cu 300 de copii.  "Inițial am plecat din România pentru a-mi
Povestea lui Robert Stănescu, gimnastul român care a ales să concureze pentru Canada. E antrenat de soție și conduce o academie cu 300 de copii. "Inițial am plecat din România pentru a-mi

Gimnastul român Gabriel Burtănete s-a calificat în două finale la  Campionatele Mondiale! | Sport.ro
Gimnastul român Gabriel Burtănete s-a calificat în două finale la Campionatele Mondiale! | Sport.ro

Sportivii români au luat medaliile de aur la gimnastică de la Cupa Mondială  de la Mersin | DCNews
Sportivii români au luat medaliile de aur la gimnastică de la Cupa Mondială de la Mersin | DCNews

Gimnastică artistică: Marian Drăgulescu şi Răzvan Marc, în finalele de la  sărituri şi inele, la Europene | AGERPRES • Actualizează lumea.
Gimnastică artistică: Marian Drăgulescu şi Răzvan Marc, în finalele de la sărituri şi inele, la Europene | AGERPRES • Actualizează lumea.

Marian Drăgulescu, campion național la sărituri la aproape 40 de ani

Un gimnast român de 20 de ani face senzație la Mondiale. S-a calificat în  două finale | Newsweek Romania
Un gimnast român de 20 de ani face senzație la Mondiale. S-a calificat în două finale | Newsweek Romania

Adversarul i-a devenit antrenor la lotul național! Este cel mai bun gimnast  român - Evenimentul Zilei
Adversarul i-a devenit antrenor la lotul național! Este cel mai bun gimnast român - Evenimentul Zilei

CM Gimnastică: România are un sportiv calificat în două finale - HotNews.ro